Minimalna długość kątownika: 25 mm

Maksymalna długość kątownika: 12 metrów

Szerokość ramienia od 25 - 100 mm

Maksymalna szerokość obydwóch ramion: 200 mm

Grubość kątownika od 1 - 10 mm

  Minimalna długość kątownika 25 mm,

  Maksymalna długość kątownika 12 metrów,

  Maksymalna szerokość obydwóch ramion 200 mm,

  Minimalna szerokość ramienia 25 mm,

  Grubość kątownika od 1 - 10 mm.

TYPY V & L

RODZAJE KĄTOWNIKÓW

ZASTOSOWANIE

KĄTOWNIKI NACINANE

UŻYWANE MATERIAŁY

Kątowniki tekturowe ochronne klejone – każda warstwa papieru w formatowaniu kątownika jest  klejona klejem, a następnie sprasowana i uformowana. Do produkcji w/w kątowników używamy papieru makulaturowego (jest on najsłabszy i najmniej trwały z oferowanych kątowników) oraz papieru celulozowego (jest on mocniejszy i bardziej trwały).  Zewnętrzna warstwa kątownika wykonana jest z wzmocnionego papierem typu KRAFT.

Kątowniki z pokryciem aluminiowym - każda warstwa papieru w formatowaniu kątownika jest klejona klejem, a następnie sprasowana i uformowana. Do produkcji w/w kątowników używamy papieru makulaturowego oraz papieru celulozowego. Zewnętrzna warstwa kątownika wykonana jest z papieru z pokryciem aluminiowym.

 

Kątownik ten jest mocny  i trwały a także bardziej odporny na przemakanie i działanie wilgoci. Nadaje się do zabezpieczania ładunków z produktami, które wymagają przechowywania w niskich temperaturach – chłodniach.

Kątowniki z pokryciem polietylenowym - materiał identyczny jak folia plastikowa - każda warstwa papieru w formatowaniu kątownika jest klejona klejem, a następnie sprasowana i uformowana. Do produkcji w/w kątowników używamy papieru makulaturowego oraz papieru celulozowego. Zewnętrzna warstwa kątownika wykonana jest z papieru laminowanego pokrytego polietylenem.

 

Kątownik ten jest mocny  i trwały a także bardziej odporny na przemakanie i działanie wilgoci. Nadaje się do zabezpieczania ładunków z produktami, które wymagają przechowywania w niskich temperaturach – chłodniach

Kątowniki nacinane - kątowniki można zginać na kształt litery C lub O. Wycięcia dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta.

Kątownik ten jest bardzo mocny i trwały, odporny na przemakanie, idealnie nadaje się do zabezpieczania ładunków z produktami spożywczymi i innymi produktami, które wymagają przechowywania w bardzo niskich temperaturach chłodniach. Idealnie nadają się do zabezpieczania krawędzi  palet  i towarów o różnych kształtach. Stosowane także przy ładunkach ciężkich lub przemieszczających się. Znajdują zastosowanie we wszystkich gałęziach przemysłu (owocowo – warzywny, materiały budowlane, spożywczy, elektroniczny, meblarski i inne).

Używając kątowników mają państwo pewność, że wasz produkt dotrze do klienta w całości, opakowanie nie zostanie pogniecione co świadczy o tym, że produkt znajdujący się w środku nie jest uszkodzony (np.: sprzęt RTV, AGD) lub pognieciony (warzywa, owoce) a materiały budowlane (cegły, pustaki, worki np.: z cementem, kostka brukowa i inne) nie zostały uszkodzone.

   

 Najwięcej uszkodzeń produktu powstaje podczas transportu i przemieszczeń. Uszkodzenia wynikające podczas wykonywania w/w czynności prawie w 100% niwelują  kątowniki ochronne.

 

Zalety i korzyści wynikające z stosowania kątowników ochronnych:


a) wysoka wytrzymałość na wgniatanie,
b) stabilizują i usztywniają ładunek,
c) uniwersalne zastosowanie idealne do każdego ładunku.

 

Wykonujemy nadruki (logo firmy) na kątownikach

Produkujemy  kątowniki  z wykorzystaniem papieru o zróżnicowanej gramaturze (grubości) w różnych kolorach i odcieniach. Na obrazku prezentujemy tylko niektóre z dostępnych kolorów.

 

 

Do produkcji kątowników wykorzystujemy papiery: KRAFT (dostępny w różnych kolorach), ALUMINIOWY (srebrny kolor), LAMINOWANY (papier pokryty polietylenem - folia)  - są to zewnętrzne warstwy kątownika oraz papiery: CELULOZOWY i MAKULATUROWY (dostępne w różnych kolorach) - są to wewnętrzne warstwy kątownika.
 

® Copyright 2019 MONA

KĄTOWNIKI

605-227-198

504-092-842