RODZAJE KĄTOWNIKÓW

Kątowniki tekturowe ochronne klejone – każda warstwa papieru w formatowaniu kątownika jest  klejona klejem, a następnie sprasowana i uformowana. Do produkcji w/w kątowników używamy papieru makulaturowego (jest on najsłabszy i najmniej trwały z oferowanych kątowników) oraz papieru celulozowego (jest on mocniejszy i bardziej trwały).  Zewnętrzna warstwa kątownika wykonana jest z wzmocnionego papierem typu KRAFT.Zakład  Produkcji  Opakowań  i  Kątowników  Tekturowych        " MONA"

Kątowniki z pokryciem aluminiowym - każda warstwa papieru w formatowaniu kątownika jest klejona klejem, a następnie sprasowana i uformowana. Do produkcji w/w kątowników używamy papieru makulaturowego oraz papieru celulozowego. Zewnętrzna warstwa kątownika wykonana jest z papieru z pokryciem aluminiowym.

 Kątownik ten jest mocny  i trwały a także bardziej odporny na przemakanie i działanie wilgoci. Nadaje się do zabezpieczania ładunków z produktami, które wymagają przechowywania w niskich temperaturach – chłodniach.

Kątowniki z pokryciem polietylenowym - materiał identyczny jak folia plastikowa - każda warstwa papieru w formatowaniu kątownika jest klejona klejem, a następnie sprasowana i uformowana. Do produkcji w/w kątowników używamy papieru makulaturowego oraz papieru celulozowego. Zewnętrzna warstwa kątownika wykonana jest z papieru laminowanego pokrytego polietylenem.

Kątownik ten jest mocny  i trwały a także bardziej odporny na przemakanie i działanie wilgoci. Nadaje się do zabezpieczania ładunków z produktami, które wymagają przechowywania w niskich temperaturach – chłodniach

Wykonujemy nadruki (logo firmy) na kątownikach

 

Papiery MAKULATUROWY, CELULOZOWY i KRAFT dostępne są w różnych kolorach