ZASTOSOWANIE

Kątownik ten jest bardzo mocny i trwały, odporny na przemakanie, idealnie nadaje się do zabezpieczania ładunków z produktami spożywczymi i innymi produktami, które wymagają przechowywania w bardzo niskich temperaturach chłodniach. Idealnie nadają się do zabezpieczania krawędzi  palet  i towarów o różnych kształtach. Stosowane także przy ładunkach ciężkich lub przemieszczających się. Znajdują zastosowanie we wszystkich gałęziach przemysłu (owocowo – warzywny, materiały budowlane, spożywczy, elektroniczny, meblarski i inne).Zakład  Produkcji  Opakowań  i  Kątowników  Tekturowych        " MONA"

        

 


Używając kątowników mają państwo pewność, że wasz produkt dotrze do klienta w całości, opakowanie nie zostanie pogniecione co świadczy o tym, że produkt znajdujący się w środku nie jest uszkodzony (np.: sprzęt RTV, AGD) lub pognieciony (warzywa, owoce) a materiały budowlane (cegły, pustaki, worki np.: z cementem, kostka brukowa i inne) nie zostały uszkodzone.

     Najwięcej uszkodzeń produktu powstaje podczas transportu i przemieszczeń. Uszkodzenia wynikające podczas wykonywania w/w czynności prawie w 100% niwelują  kątowniki ochronne.

Zalety i korzyści wynikające z stosowania kątowników ochronnych:
a) wysoka wytrzymałość na wgniatanie,
b) stabilizują i usztywniają ładunek,
c) uniwersalne zastosowanie idealne do każdego ładunku.

Nadają się do wielokrotnego użytku, są trwałe i mocne, mogą być używane wielokrotnie oszczędzając środowisko i pieniądze.